Cuma, 18 Kasım 2016 00:00

Çarpık Bacak Estetiği

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Elbise veya etek giymek kadınları her zaman daha özgür ve mutlu hissettirmiştir. Bazı fiziksel durumlarda bu mutluluk yerini huzursuzluğa bırakabilir. Diz bölgesinden ayak bileğine kadar olan bölümde şık bir görüntü elde etmek ameliyatlarla mümkün olabilmektedir.

Çarpık bacak görüntüsünün düzeltilmesi için yapılacak işlemin prensibi eksik olan bölgeyi doldurmaktır. Bacakların iç kısımlarında görülen eksiklikler protezlerle veya hastanın başka bir bölgesinden alınan yağların enjeksiyonu ile mümkün olabilmektedir.

çarpık bacak estetiği

Bacak bölgesinde kullanılan protezler genellikle dizin arka kısmından yapılan 3cm lik bir kesiden yerleştirilir. Bu girişim iz kalmasını engelleyecek veya minimalize edecek bir fırsat sağlar. Özellikle ayak bileği bölgesine protezin ulaşamaması nedeniyle bu bölgede yağ enjekiyonlarının kullanılması daha uygun olacaktır. Birçok hastada bu iki yöntem kombine edilerek kullanılır. Ameliyat sonrasında bandajlar veya varis çorapları kullanılır. 1 hafta kadar günlük ihtiyaçlar dışında fazla ayakta kalınması önerilmez.

Özellikle protez kullanılarak yapılan ameliyatların sonrasında hayat boyu kalıcı olacak sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Çarpık bacak estetiği hakkında uzman cerrahi doktorlarımızdan detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çarpık Bacak Estetiği

Çarpık Bacak Estetik Ameliyatı

Read 549 times Last modified on Cumartesi, 03 Aralık 2016 10:36

Adres

Uğur Mumcu (Köroğlu) Cad. No:71
Gaziosmanpaşa – Ankara

Telefon: 0 (312) 222 09 08

Cep     : 0 (534) 564 83 54


E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.