Cumartesi, 31 Aralık 2016 00:00

Işık Dolgusu

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Işık dolgusu uygulamaları aslında benzerleri yıllardır yapılan uygulamaların biraz geliştirilmiş halidir. Aslında oldukça başarılı sonuçları olan ve ciddi tecrübeler edinilmiş olan prosedür, son dönemde reklam çalışmaları ile birlikte göz çukuru problemi olan hastaların göz bebeği haline gelmiştir.

Hyaluronik asit bazlı ürünler özellikle çapraz bağlı olmayan tipleri, dokunun su tutması ve renginin açılması yanı sıra, göz altında bulunan çukurların doldurulmasını da sağlar. Burada düşülmemesi gereken tuzak şudur ki; ışık dolgusu göz altı torbalanmasını tedavi etmez. Evet belki bir çok ehliyetsiz hekimin veya hiç hekim olmayanların bu iddiada bulunduklarını okumuş veya duymuş olabilirsiniz. Fakat göz altı torbalanması sorununun tedavisi oldukça basit bir ameliyattır.

Sonuç olarak göz çevresinde koyu halka veya özellikle alt göz kapağı iç kısmında çukurlaşma ve gölgelenme görüyorsanız, ışık dolgusu başarısı en yüksek prosedürdür.

Randevu ve ayrıntılı bilgi hatta işlem için randevu tel: 0312 2220908

 

Op. Dr. Diren ÇELİK

Op. Dr. Onurkan İDACI

Read 456 times

Adres

Uğur Mumcu (Köroğlu) Cad. No:71
Gaziosmanpaşa – Ankara

Telefon: 0 (312) 222 09 08

Cep     : 0 (534) 564 83 54


E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.